Dekoracja - TPP30-008

Goście to dusza każdego przyjęcia. Warto pokazać im, że ich obecność z nami w tym ważnym dniu została doceniona, wręczając im drobne podarunki. Drobny gest, taki jak podarowanie kawałku ciasta w ładnym pudełeczku sprawi wiele radości każdemu z przybyłych. Wyłożenie księgi gości podkreśli jak ważna jest obecność każdego z przybyłych, a kartka z podziękowaniami upewni ich w przekonaniu, że ich udział w uroczystości wiele dla nas znaczy.

Polecane produkty

Księga gości

Pozwól aby goście pozostawili po sobie pamiątkę wpisując się do księgi gości. Szeroki wybór ich rodzajów, kolorów i wzorów pomoże ci również dopasować ją do reszty przyjęcia.

Podziękowania dla gości

Kartki z podziękowaniami to idealny sposób na wyrażenie wdzięczności. Wybierz model i wzór, który najbardziej pasuje do stylu przyjęcia i wręcz kartki gościom, aby pokazać im, że doceniasz ich obecność.

Pudełko na ciasto komunijne dla gości

Podziękowania to miły gest, jednak warto dodać do nich również słodki upominek w cieszącym oko pudełku.

Zobacz więcej produktów
w sklepie internetowym

Bestseller

Zaproszenia na I Komunię Świętą

Zaproszenia komunijne w kolorze białym, ze srebrnymi zdobieniami i ornamentami to prawdziwy hit! Zaproszenia ze srebrnymi ornamentami i nietypowym kształtem to prawdziwy bestseller oferty komunijnej.

© 2019 IKOMUNIA.PL . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt WebEscape