I Komunia Święta to zdecydowanie białe święto, dlaczego jednak nie urozmaicić tej uroczystości wplatając w nią nieco koloru? Dodatki z delikatnymi wstawkami kolorystycznymi w idealny sposób pomogą przełamać monotonną biel i ożywić wystrój. Wystarczy dodać serwetki z pozłacanymi ornamentami, lub rozmieścić w pomieszczeniu kilka balonów wypełnionych helem by stworzyć wystrój, który oczaruje zarówno gości jak i samą neokomunikantkę.

Polecane produkty

Balony różowe na I Komunię Świętą

Balony do idealna ozdoba. Można rozwiesić je pojedynczo, lub zebrać w całe bukiety i umieścić nad stołami, sprawdzą się w każdej wersji uzupełniając dekoracje przyjęcia.

Serwetki komunijne różowe

Serwetki są ważnym elementem wystroju. Dekorują stół równocześnie reprezentując motyw przyjęcia, dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór wzorów, aby każdy znalazła idealny model.

Figurka gipsowa komunijna

Figurki to bardzo praktyczna ozdoba, która świetnie uzupełni dekorację stołu, a po zakończonym przyjęciu pozostanie miłą pamiątką.

Talerzyki ze złotymi brzegami

I Komunia Święta to ważne święto, którego wyjątkowość warto podkreślić ustawiając na stołach ozdobne talerze z pozłacanymi brzegami.

Pikery na tort na I Komunię Świętą

Tort to jeden z głównych elementów każdego przyjęcia. Aby mieć pewność, że będzie pasował do tej ważnej uroczystości warto przyozdobić go używając ozdobnych pikierów.

Drewniany gołąbek - dekoracja na I Komunię Świętą

Drewniane dekoracje mają to do siebie, że są uniwersalne. Można je dowolnie pomalować, lub zostawić w naturalnym kolorze. Jedno jest pewne – i tak sprawdzą się świetnie w roli zarówno dekoracji jak i pamiątki.

Zobacz więcej produktów
w sklepie internetowym

Bestseller

Zaproszenia na I Komunię Świętą

Zaproszenia komunijne w kolorze białym, ze srebrnymi zdobieniami i ornamentami to prawdziwy hit! Zaproszenia ze srebrnymi ornamentami i nietypowym kształtem to prawdziwy bestseller oferty komunijnej.

© 2019 IKOMUNIA.PL . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt WebEscape