Dekoracja - TPP30-008

I Komunia Święta to bardzo poważne i wzniosłe święto kojarzone głównie z kolorem białym. Dlaczego jednak nie przełamać tradycyjnej rutyny subtelnie podkreślając obecność neokomunikanta? Błękit to prawdziwie szlachecki kolor, który nie tylko urozmaici wystrój przyjęcia, ale również z pewnością przypadnie do gustu wszystkim młodym panom przeżywającym to wyjątkowe święto.

Polecane produkty

Balony błękitne na I Komunię Świętą

Błękitne ozdoby to świetne rozwiązanie na urozmaicenie wystroju. Nie dość, że pomogą one w przełamaniu monotonnej bieli, to z pewnością spodobają się najmłodszym gościom przyjęcia.

Serwetki błękitne

Wszyscy wiedzą, że zastawa i obrus na stole komunijnym muszą być białe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzi aby nieco rozweselić dekoracje kładąc tuż obok talerza błękitne serwetki z ładnymi zdobieniami.

Błękitna figurka na Komunię

Figurki to świetny element. Pomagają nieco złagodzić poważny wygląd przygotowanego wystroju, a po przyjęciu świetnie sprawdzają się jako pamiątki!

Foremki ze złotym paskiem

Błękit to nie jedyny kolor nadający się do ożywienia dekoracji komunijnych. Złoto i złote dodatki również bardzo dobrze się sprawdzą, dlatego ustawienie na stole pysznych przekąsek w foremkach ze złotym paskiem to idealny pomysł.

Pikery na tort na I Komunię Świętą

Tort to jeden z głównych elementów każdego przyjęcia. Aby mieć pewność, że będzie pasował do tej ważnej uroczystości warto przyozdobić go używając ozdobnych pikierów.

Drewniana dekoracja na I Komunię Świętą

Drewniane dekoracje mają to do siebie, że są uniwersalne. Można je dowolnie pomalować, lub zostawić w naturalnym kolorze. Jedno jest pewne – i tak sprawdzą się świetnie w roli zarówno dekoracji jak i pamiątki.

Zobacz więcej produktów
w sklepie internetowym

Bestseller

Zaproszenia na I Komunię Świętą

Zaproszenia komunijne w kolorze białym, ze srebrnymi zdobieniami i ornamentami to prawdziwy hit! Zaproszenia ze srebrnymi ornamentami i nietypowym kształtem to prawdziwy bestseller oferty komunijnej.

© 2019 IKOMUNIA.PL . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt WebEscape